Rækkehus til salg i Benalmadena Costa i Spanien. Køb bolig på Costa del Sol, Costa Blanca og Mallorca til investering eller for at have sit eget som permanent hjem eller feriebolig i Spanien. CASA:UNA Bolig Spanien har boliger til salg i Benalmadena Costa med kort afstand til lufthavnen.
Torremar er kendt for deres hyggelige rækkehuse og dette er et af dem. I en lille hyggelig urbanisation ligger dette hus med udsigt til havet og med en lille have foran.
2½ soveværelser, et med eget badeværelse, 2 badeværelser og en stuen med udgang til terrassen og den fælleshave som mere er en privat have.
Stort pool område med tilhørende BBQ og have, er kun 1 min. gang derfra.
Kort afstand til indkøbsmuligheder og Fuengirola er 5 km. derfra.
Dette rækkehus er en perfekt feriebolig og har stort udlejnings potentiale.
En gennemgribende renovering har fundet sted og idag fremstår huset med nyt køkken, nye toiletter, fliser mv.
Afstande
Golf
7 km
Strand
4 km
Butikker
2 km
Lufthavn
32 km
Skole
7 km
Faciliteter
Pejs
Terrasse
Satelite TV
Havudsigt
Panoramaudsigt
Vaskerum
Fastnet telefon
Delvist møbleret
Patio
Have
Sikkerhedsbarer
Air Condition
Pool
Gulvvarme
Oplysninger om ejendommen er kun til information og kan ikke betragtes som juridisk bindende.