Lejlighed til salg i Alhaurin Golf i Spanien. Køb bolig på Costa del Sol, Costa Blanca og Mallorca til investering eller for at have sit eget som permanent hjem eller feriebolig i Spanien. CASA:UNA Bolig Spanien har boliger til salg i Alhaurin Golf med kort afstand til lufthavnen.
SOLGT
Velindrettet og gedigen sydvendt 2 soveværelses lejlighed i velordnet bebyggelse med flot udsigt til golfbane og bjerge.
Indeholdende: entre, pæn stor opholdsstue med udgang til solrig terrasse, pænt elementspisekøkken med alt i hårde hvidevarer, 2 soveværelser og 2 badeværelser.
Lejligheden fremtræder lækker og indbydende, har integreret aircondition, elevator til ejendommens parkeringskælder hvor lejligheden har p-plads og pulterum.
I alt 110 m2 bolig + 13 m2 terrasse
Faciliteter
Udsigt til golf
Delvist møbleret
Terrasse
Panoramaudsigt
Elevator
Fastnet telefon
Bjergudsigt
Air Condition
Garage
Termoglas
Fuldt køkken
Direkte udgang fra stuen til terrassen
Fælles pool
Godt udlejningspotentiale
Bolig i et plan
Opbevaringsrum
Oplysninger om ejendommen er kun til information og kan ikke betragtes som juridisk bindende.